TURBO İNGİLİZCE - Kolay ve Hızlı İngilizce Öğreniyorum

 

TURBO İNGİLİZCE TANITIM

Kolay ve Hızlı İngilizce'nin adresi olan Turbo İngilizce, ekibimizin yoğun gayretleriyle geliştirilen bir çalışmanın ürünüdür. 4 adet kitap ve 2 adet mp3 CD'den oluşan Turbo İngilizce, CTT (Renkli Tercüme Tekniği) destekli IP (Anında Pratik) Metodu’na dayalı hızlı ve pratik bir İngilizce öğrenme programıdır. Her dilde üç temel unsur olarak bildiğimiz kelime, cümle ve gramer’lerin sesli Turbo İngilizce Kitaplarındaki işlenme teknikleri ile ilgili temel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

KELİME ÖZELLİKLERİ

İngilizce'de yaygın olarak kullanılan kelimeler, 450 kelimelik ve 850 kelimelik programlar.

Her kelime örnek cümleler içinde kullanılmıştır.

Her kelimenin sesli telaffuzu, aynı zamanda yazılı okunuşu vardır.

Her kelime resimlidir.

Her kelime tek tek, sizin tarafınızdan 4 aşamada 20 defa duyulup 20 defa tekrarlanacaktır. Ayrıca öğrendiğiniz kelimeler, cümlelerin içerisinde yine 10'larca defa duyulup tekrar edilecektir. (Çalışma Metodu satın alacağınız Turbo İngilizce Kitapları'nda yer almaktadır)

Her kelimeyi kitaplarda, aşağıdaki "Parrot" ve "Cage" örneklerindeki gibi büyük, ancak daha net göreceksiniz. Böylece kitaba gömülmeden rahat bir şekilde çalışacaksınız.

 

SÜPER İMKAN: HER CÜMLEYİ CTT SAYESİNDE BAKAR BAKMAZ ANLAYACAKSINIZ.

KİTAPTAN ORİJİNAL ÖRNEK CTT: Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği)

 

CÜMLE ÖZELLİKLERİ

450 kelimelik programda yaklaşık 600 cümle, 850 kelimelik programda ise yaklaşık 1200 cümle.

Bütün cümleler CTT yani Renkli Tercüme Tekniği ile hazırlanmıştır.

CTT sayesinde sözlüğe veya bilen birisine danışmadan tek başınıza tüm cümleleri % 100 anlayacaksınız.

Cümleler gramer disiplinine göre işlenmiştir.

Cümleler pratiğe uygun olması için genel olarak soru ve cevap şeklinde hazırlanmıştır.

Her cümlenin sesli telaffuzu vardır. Ayrıca kitaplarda tüm kelimelerin yazılı okunuşunu bulacaksınız.

Her cümle resimlidir.

Her cümle sizin tarafınızdan 4 aşamada 20 kez duyulup 20 kez tekrarlanacaktır. (Çalışma Metodu, satın alacağınız Turbo İngilizce Kitapları'nda yer almaktadır)

Her cümleyi kitaplarda, aşağıdaki örnekte olduğu gibi büyük, ancak daha net göreceksiniz. Böylece kitaba gömülmeden rahat bir şekilde çalışacaksınız.

 

SÜPER İMKAN: CTT SAYESİNDE DİLEYEN HERKES PRATİK İNGİLİZCE ÖĞRENECEK! (11-70 YAŞ)

KİTAPTAN ORİJİNAL ÖRNEK CTT: Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği)

 

 

GRAMER ÖZELLİKLERİ

Her sayfanın en üstünde aşağıdaki örneklerdeki gibi "Hatırlatıcı Başlıklar" yer alacaktır.

İngilizcede yer alan belli başlı tüm zamanlar,

Sıkıcılıktan uzak, gerektiği yerde gerektiği kadar sunulan açıklayıcı gramer notları,

Şunu kesinlikle unutmayınız: Turbo İngilizce ile çalışanlar programda verilen hiç bir kelime, hiç bir cümle ve hiç bir gramer kuralı karşısında pasif kalmaz. Aksine size verilen herşeyi defalarca sesli tekrarlatır ve şuuraltınıza yerleştirmenize yardımcı olur. Üstelik tüm bunları seçtiğiniz programa göre 40 saatte (450 kelimelik program) veya 80 saatte (850 kelimelik program) yapmanızı sağlar.

 

SÜPER İMKAN: İNGİLİZCE ZAMANLARI ÇOK KOLAY BİR MANTIKLA, A'DAN Z'YE TAMAMEN PRATİĞE DAYALI OLARAK ÖĞRENECEKSİNİZ.

KİTAPTAN ORİJİNAL BAZI ÖRNEK HATIRLATICI BAŞLIKLAR

Süper Özellikler: Sadece Bir Kısmı Değil, Hepsi CTT Destekli, Hepsi Resimli, Hepsi Gramer Disiplinli, Hepsi Pratiğe Dayalı, Hepsi Sesli + Tüm Kelimelerin Yazılı Okunuşu

 

 

PEKİ KISA SÜREDE NASIL PRATİK YETENEĞİ KAZANACAKSINIZ?

(1) CTT® sayesinde sözlüğe bakmadan her cümleyi anlayacaksınız. Böylece onlarca saat zamandan tasarruf edeceksiniz.

(2) Manasını anladığınız her bir kelime ve cümleyi Turbo İngilizce'nin özel çalışma metodu sayesinde 4 aşamada 20 defa duyup 20 defa sesli şekilde tekrar edeceksiniz. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyeceksiniz. Her dakika 8 İngilizce cümle söylediğinizde zamanla dilinizdeki ağırlık çözülecek ve pratik yeteneği kazanmaya başladığınızı hissedeceksiniz. Bunun için sadece 40 saat sabrediniz!

 

-----------

Bilgi: Ne kadar çok çalışırsanız o kadar verimli olursunuz. 40 saatlik 450 kelimelik programla derdinizi daha dar çerçevede anlatabilirsiniz. 80 saatlik 850 kelimelik programı bitirdiğinizde ise kendinizi 40 saatlik programa göre hem kelime hem de pratik yönünden 2 kat daha güçlü hissedersiniz. Ayrıca İngilizcedeki belli başlı tüm zamanlar 80 saatlik programda yer almaktadır.

İdeal olan ise 1500 kelime kapasitesiyle orta seviyede Pratik İngilizce öğrenmektir. 450 ve 850 kelimelik programların her biri Tanıtım Filminde izlediğiniz Turbo İngilizce Programı ile bire bir uyumludur. Yani 850 kelimelik programı bitirdiğinizde, dilerseniz daha sonra 1500 kelime kapasitesine ulaşmak için Turbo İngilizce'nin diğer sesli kitaplarına geçiş yapabilirsiniz. Böylece ilk etapta derdinizi anlatacak kadar öğrendiğiniz İngilizcenizi aynı metotla dilediğiniz zaman daha da geliştirebilirsiniz.

 

© 2005-2014 CTT English - Turbo İngilizce / Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası