IP METODU NEDİR?

Açılımı INSTANT PRACTICE (Anında Pratik) olan IP METODU: Yabancı dil öğrenen kişinin, kelime, gramer ve cümleleri CTT sayesinde hemen anlamasını sağlayarak kelime, gramer ve cümleleri en az zaman kaybıyla sesli tekrar yapmasına imkan veren ders çalışma metoduna IP METODU denir.

 

 

CTT DESTEKLİ IP METODUNUN FAYDALARI

SÜREKLİ SESLİ ÇALIŞMANIZI SAĞLAR: TURBO İNGİLİZCE programında size sunulan tüm kelime, gramer ve cümleleri tek tek, farklı aşamalarda farklı tekniklerle toplam 10 defa sesli olarak tekrarlatıp şuuraltınıza yerleştirmenizi sağlar.

HAFIZASINA GÜVENMEYENLERE YARDIMCI OLUR: İngilizce öğrenmek isteyen, fakat kendisine bu konuda az güvenen kişiler, hafızalarının zayıf olduğunu düşünürler. Zayıf hafızanın üstesinden gelmenin tek çaresi, bol bol tekrar yapmaktır. CTT destekli IP METODU, zaten baştan sona sesli tekrar mantığı üzerine inşa edilmiştir.

CTT destekli IP METODU ile çalışanlar, minimum zamanda maksimum sayıda kelime ve cümleyi sesli tekrarlamış olurlar. Şunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Sesli tekrar bir dili konuşabilmenin en vazgeçilmez unsurudur. Ağzını oynatmadan, roman okur gibi ya da film izler gibi yabancı dili takip eden bir kişinin konuşma yeteneği kazanması imkansızdır. Bu yüzden Turbo İngilizce Programı küçük gramer notları dışında kalan tüm kelime ve cümleleri size tekrarlattırır. Kısacası CTT destekli IP METODU sayesinde Turbo İngilizce Programı sizin için mükemmel bir sesli alıştırma aracı olacaktır.

 

SİZ DE KOLAY, HIZLI ve PRATİK BİR YÖNTEMLE İNGİLİZCE ÖĞRENİN!

İnanılmaz derecede kolay ve hızlı bir çalışma metoduna sahip olacaksınız. 120 saat sonunda 1500 kelimenin her birini 10 defa, ayrıca CTT sayesinde anladığınız 3500 farklı cümlenin her birini yine 10 defa duyup, 10 defa sesli tekrarlayacaksınız. Böylece 120 saat sonunda 3500*10=35.000 İngilizce cümleyi hem duymuş hem de söylemiş olacaksınız. İşte bu sesli olarak söylediğiniz 35.000 İngilizce cümle, dilinizin çözülmesini sağlayacak ve pratik yeteneği kazanmış olacaksınız.

 

KİTAPTAN ORİJİNAL ÖRNEK CTT: Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği) Sıfırdan başlayıp orta seviyeye getiren pratik İngilizce, 1500 kelime, 3500 cümle, İngilizce zamanlar, Sesli telaffuz, Ayrıca her bir kitaptaki tüm kelimelerin yazılı okunuşu

© 2005-2012 CTT English - Turbo İngilizce / Tüm Hakları Saklıdır.