TURBO İNGİLİZCE - Kolay ve Hızlı İngilizce Öğreniyorum

 

CTT NEDİR?

Açılımı Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği) olan CTT: Öğrenilen yabancı dildeki her bir cümlenin, kelime kelime tercüme edilerek renklendirilmesine ve renk eşleştirmesi yapılarak cümlenin anlamının net bir şekilde ortaya çıkmasına imkan veren tekniğe CTT denir..

 

CTT İLE ÇALIŞMANIN FAYDALARI

CTT ile çalışan kişiler cümlelerin anlamını en hızlı şekilde kavrayacaklar. Dolayısıyla onlar için zaman kaybı söz konusu olmayacaktır.

CTT ile çalışanlar artık “cümlelerin anlamını çıkaramıyorum" gibi klasikleşmiş şikayetlerde bulunamayacaklar ve bu mazeretlerini CTT sayesinde kafalarından sileceklerdir.

Kendi kendine yabancı dil öğrenmek isteyenler için CTT ile çalışmak büyük bir fırsat oluşturacak ve her yaştan herkes kendi kendine CTT ile yabancı dil öğrenme rahatlığına kavuşacaktır. İngilizce öğrenme konusunda kendisine az güvenen ve öğrenme aşamasında İngilizce bilen birisine ihtiyaç duyan kişiler artık bilen bir kişiden yardım almak konusunda fazla ısrarcı olmayacaklar. Çünkü CTT ile çalışan kişiler cümlelerin anlamını en net şekilde tüm çıplaklığıyla görecekleri için, bir başkasının açıklamasına ihtiyaç duymayacaklardır.

Normalde yabancı bir dil öğrenen kimse dersler ilerledikçe, doğal olarak daha karmaşık cümlelerle karşılaşır. Bu durumda cümleler daha anlaşılmaz ve sıkıcı olmaya başlar ve öğrencinin bir süre sonra yabancı dil öğrenme isteği kırılır. Ancak CTT ile çalışanlar için kolay ya da zor cümle kavramı pek fazla bir şey ifade etmez. Çünkü Turbo İngilizce'de yer alan bütün cümleler ne kadar kolay ya da zor olurlarsa olsunlar CTT sayesinde anlamları hemen çözülür.

 

SÜPER İMKAN: SÖZLÜK KARIŞTIRMAKTAN KURTULUN, SADECE BAKIN ve ANLAYIN!

KİTAPTAN ORİJİNAL ÖRNEK CTT: Colourful Translation Technique (Renkli Tercüme Tekniği)

 

 

PEKİ KISA SÜREDE NASIL PRATİK YETENEĞİ KAZANACAKSINIZ?

(1) CTT® sayesinde sözlüğe bakmadan her cümleyi anlayacaksınız. Böylece onlarca saat zamandan tasarruf edeceksiniz.

(2) Manasını anladığınız her bir kelime ve cümleyi Turbo İngilizce'nin özel çalışma metodu sayesinde 4 aşamada 20 defa duyup 20 defa sesli şekilde tekrar edeceksiniz. Böylece dakika başına ortalama 8 İngilizce cümle söyleyeceksiniz. Her dakika 8 İngilizce cümle söylediğinizde zamanla dilinizdeki ağırlık çözülecek ve pratik yeteneği kazanmaya başladığınızı hissedeceksiniz. Bunun için sadece 40 saat sabrediniz!

-----------

© 2005-2014 CTT English - Turbo İngilizce / Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası